Skip to content

Další sportování v Kopidlně

Tělocvična ZŠ – budova I. stupně (u kostela)v teplých měsících je cvičení v SOKOLOVNĚ

            Cvičení žen s TJ Sokol Kopidlno

Každou středu od 19:30 je možné navštěvovat zdravotní, posilovací a protahovací cvičení pro starší ženy, ale i mladší, které ze zdravotních důvodů upřednostňují cvičení šetřící klouby. Ke cvičení potřebujete karimatku nebo jinou podložku, vhodnou sportovní obuv, případně jen teplé ponožky. Podmínkou pro zapojení se do cvičení je členství v TJ Sokol Kopidlno s příspěvkem 140 Kč/rok, důchodkyně 70 Kč/za rok. Jiné povinnosti členství s sebou nenese. Více informací pí Zachová, tel. 605 757 961.

 

Sokolovna

Stolní tenis s TJ Sokol Kopidlno

si mohou v SOKOLOVNĚ v období září až květen zahrát muži každé pondělí a středu od 17 do 19 hodin a žáci každou středu od 15 do 17 hodin. Pro mistrovské soutěže (regionální přebory) je podmínkou členství v TJ Sokol Kopidlno. Rekreační hraní je možné po předchozí dohodě s panem Brodským na tel. 493 551 258. Hráči přispívají na úhradu režijních nákladů. Hraní je možné se sparingpartnerem nebo s hracím automatem.

Univerzální hřiště Kopidlno

Univerzální venkovní hřiště slouží v zimě převážně k bezplatnému veřejnému bruslení. Jeho prostory si také může, po předchozí domluvě se správcem hříště, za poplatek pronajmout uzavřená skupina. Na hřišti je možné v létě hrát házenou, volejbal, nohejbal, minifotbal, tenis, badminton, hokejbal, in-line hokej, bruslení na kolečkových bruslích. Více informací najdete v návštěvním a provozním řádu.

Správce hřiště – Mojmír Hloušek, tel. 603 943 458 -, Návštěvní řádCENÍK, Provozní řád

Veřejné pískoviště U Cihelny

Veřejné pískoviště je určeno pro zábavu dětí od 3 do 12 let. Pobyt na dětském hříšti je na vlastní nebezpečí a za děti ručí jejich rodiče. Děti do 6 let mohou veřejné pískoviště užívat jen s dozorem dospělé osoby. Při hře na pískovišti je nevhodná konzumace jídla, neboť nelze zajistit umytí rukou. Další pravidla užívání veřejného pískoviště naleznete v návštěvním a provozním řádu. Návštěvní řád veřejného pískoviště U Cihelny Provozní řád veřejného pískoviště

Správce hřiště – Dagmar Hlubučková, tel. 725 316 518

Dětské hřiště U KVC

Dětské venkovní hřiště je určeno pro zábavu dětí od 3 do 12 let. Pobyt na dětském hříšti je na vlastní nebezpečí a za děti ručí jejich rodiče. Pravidla užívání hřiště naleznete v návštěvním a provozním řádu. Návštěvní řád, Provozní řád

Správce hřiště – Michaela Havelková, tel. 776 080 190