Skip to content

Co hala nabízí

 

Informace k pořádaným akcím léto 2020:

Příměstské tábory pro děti od 6 do 12 let

1. termín: 13. – 17. 7. 2020

2. termín 17. – 21. 8. 2020

v ceně 1000,– Kč je zahrnuta dopolední svačinka, oběd a odpolední svačinka

V obou termínech plánujeme stejný program:

- výlet na parník do Poděbrad

- stopovaná směrem na hřiště ve Pševsi a tam ukázka výcviku psů

- výlet do obory ve  Vršcích

- výlet k rybářům na Kamensko

- podle zájmu přihlášených dětí možnost výletu na kolách směrem k Bučickému mlýnu (zúčastnit se mohou jenom děti, které budou chtít, ostatní budou mít program na hale)

- ze čtvrtka na pátek bychom mohli přespat na hale (podle zájmu dětí)

Zhledem k současnému dění kolem pandemie doufáme, že se tábory uskuteční, ale zároveň může dojít k úpravám programu. V pátek bychom zakončili tábory opékáním buřtů u sportovní haly, na které budou zváni také rodiče přihlášených dětí.

 

Výstup na Sněžku za východem slunce  3.7.2020

Příznivce vysokohorské turistiky bychom rádi pozvali na výlet na Sněžku, který se uskuteční 3.7.2020. Jedná se o výšlap za východem slunce z Dolní Kalné někdy v podvečerních hodinách, na Sněžku bychom dorazili někdy kolem 4 hodiny ranní, počkali na východ slunce a vraceli se dolů směrem k Dívčím Lávkám, odkud všechny účastníky sváží autobusy zpět do Dolní Kalné. Návrat do cíle bude někdy kolem 9. hodiny.  Délka pochodu je 50 km. Podle počtu přihlášených budeme objednávat dopravu. Jedinou podmínkou pro všechny zájemce, nebo spíše doporučením, jsou dobře prošlápnuté pevné boty!!! a čelovka.

 

4.5. 2020 OTEVÍRÁME POSILOVNU  + od 11. 5 . cvičíme bez roušky

Posilovna bude v provozu za zpřísněných pravidel . Maximální počet současně cvičících budou 4 osoby. O informace, případně přímo rezervace volejte prosím na telefonní číslo 725 316 518. Otevírací dobu postupně upravíme podle požadavků cvičenců a možností personálu.

děkujeme za pochopení